Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2340313
11534
412
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm 2442873
11535
412
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm 2417453
11536
412
Német porcelán ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm 2492523
11537
412
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm 2428717
11538
412
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2505738
11539
412
Fischer & Mieg, Pirkenhammer cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, restaurált, sérült. d: 13 cm, m: 15 cm 2505737
11540
412
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm 2486787
11541
412
2200
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm 2485022
11542
412
2200
Henneberg porcelán mokkás készlet, 5 személyes, matricás, jelzett, minimális kopással 2406008
11543
412
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2425018
11544
412
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2505721
11545
412
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft