Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564015
11473
412
Kínai porcelán díszváza, átalakítva asztali lámpává, kopott, új ernyővel, m:52cm 2355789
11474
412
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2355792
11475
412
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 1315809
11476
412
Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm 2435584
11477
412
cca. 1930 Schlagenwald porcelán 18 darabos étkészlet, 1 db leveses tál fedővel, 1 db szószos tál fedővel és aljával, 1 db fűszertartó, 1 főzelékes tál, 2 db tortatál, 1 db sültes tál, 6 db levesestányér, 5 db lapostányér, szép állapotú, apró kopásokkal és repedésekkel. Jelzett. 2435562
11478
412
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm 2466424
11480
412
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2416912
11481
412
Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm 2535738
11482
412
3800
Cseh étkészlet töredék. 10db lapostányér, 1db levesestányér, 1db fűszertartó, 1db mártásos tál, 1db salátás tál. Jelzés nélkül, Sérült. 2517094
11483
412
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm 2485768
11484
412
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított 2489507
11485
412
4 db porcelán tálka, matricás, kopott, részben jelzett. d: 7 és 16,5 cm között (Capodimonte, Delft, Kensington) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft