Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2566678
11351
412
Zsolnay porcelán haját fonó nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2566707
11352
412
Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 8,5×11 cm 2566718
11353
412
Zsolnay csellózó fiú, jelzett, kopott, sérült, m:21cm 2572397
11354
412
2db Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm 2571550
11355
412
Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2571210
11356
412
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András) 2571207
11357
412
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm 2570693
11358
412
Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm 2570690
11359
412
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2570684
11360
412
Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, h:14,5 cm 2570632
11361
412
Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm 2395390
11362
412
14000
Zsolnay térdelő akt, festetlen porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft