Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2563820
11225
412
Herendi Viktória mintás só és borstartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2409543
11226
412
26000
Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm 2064013
11227
412
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11, m 8,5 cm 2504777
11228
412
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm 2563814
11229
412
60000
Herendi Viktória mintás 6db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2566141
11230
412
Herendi Viktória mintás só és bors tartó / fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:15cm, m:5cm 2546752
11231
412
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm 2546757
11232
412
14000
Herendi Viktória mintás, kratér váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 20,5cm 2546747
11233
412
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott lámpatest,kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm 2546804
11234
412
Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 24x17cm 2538887
11235
412
Herendi Viktória mintás szószos tál, Lavel Budapest felirattal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal,23x17 cm 2461265
11236
412
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft