Herendi Viktória mintás 6db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-6db-melytanyer-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal~II2563814
2563814
11229
412
60000
Leírás: Herendi Viktória mintás 6db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
: nagy_andras