Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2570686
11338
412
Zsolnay eozin mázas porcelán, bordás váza. Jelzett, kis kopással m: 12 cm 2395387
11339
412
Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm 2412677
11340
412
Zsolnay pillangó mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm 2471388
11341
412
Zsolnay levélmintás hamutál. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm 2539258
11342
412
Zsolnay aranyszínű-kék mintás kávé kiöntő, porcelán, jelzett, ragasztó nyomokkal, m:18cm 2539246
11343
412
Zsolnay virágmintás szószos tál, porcelán, kopott, jelzett, 23x16cm 2254297
11344
412
Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm 2395342
11345
412
Zsolnay virág mintás húsos tál, porcelán, jelzett, matricás, karcos h: 35,5 cm 2386384
11346
412
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm 2564168
11348
412
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2566923
11349
412
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett (Kovács Pálné), hibátlan, m: 33 cm 2566675
11350
412
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft