Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2237273
11423
412
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm 2409516
11424
412
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm 2461306
11425
412
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsa szirmán kis hiánnyal, lepattanással, hajszálrepedéssel, 6,5x5,5x5 cm 2570641
11426
412
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2571522
11427
412
Drasche porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm 2571586
11428
412
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:14cm 2564531
11429
412
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2563353
11430
412
Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm 2504800
11431
412
Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×10 cm 2566116
11432
412
4db miniatűr részben jelzett porcelán, állat figura, dalmata kutya, elefánt, őz, levelibéka, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 2-6cm 2570691
11433
412
Ens porcelán táncos nő fogura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2570615
11434
412
Royal Dux vetköző akt, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), minimális kopással. 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft