Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2552116
11301
412
Herendi virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm 2552119
11302
412
Herendi 1943 virágmintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2552127
11303
412
Herendi 1942 Rothschild mintás cigarettatartó. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8,5 cm 2417438
11304
412
Herendi népi mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm 2538855
11305
412
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm 2386922
11306
412
Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 12x9 cm 2511252
11307
412
60000
Victor Vasarely: Hexa porcelánkép cca 1980. Márkajelzés nélküli porcelán. Paszpartuzva, keretezve. Hibátlan. 16x11 cm 2563849
11308
412
50000
Rosenthal aranyozott életjelenetes teás, mokkás és süteményes készlet, jelzett, kopásnyomokkal. 2564009
11309
412
50000
Villeroy&Boch, Bohemia, Meissen, Staffordshire (vegyes) márkájú, nagy részben jelzett étkészlet, porcelán, néhány sérülésekkel. 2563882
11310
412
28000
Schütz Cilli virágmintás és figurális nagy méretű fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hajszálrepedéssel, apró mázhibákkal, d: 39 cm 2523692
11311
412
Zsolnay Nádor Judit retró váza 2db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2538728
11312
412
15000
2 db Zsolnay, Török János, fehérmázas porcelán (váza, tányér) jelzett, kopott, vaspö9ttyökkel, m:27cm, d:25cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft