Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2571451
11606
412
Anita porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, tetején sérült. 20x17 cm 2563071
11607
412
Porcelán kekszes edényke. Mázas, jelzés nélkül, kis kopással sz: 30 cm 2522990
11608
412
Wagner & Apel tangóharmonikás kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2522991
11609
412
Jelzés nélkül: Antik jelenetes porcelán dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással, réz peremmel. d: 8 cm 2411467
11610
412
2 db porcelán tárgy: Hegedülő férfi, kézzel festett, Germany jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm + Szerelmes pár, kézzel festett, jelzés nélkül, formaszámmal, hátoldalán mázrepedéssel, m: 11 cm 1079027
11611
412
Porcelán ékszertartó, kézzel festett, "Herend" jelzéssel, hibátlan, fedele hiányzik, m: 4,5 cm 2516926
11612
412
Díszes, jelenetes kínai váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2285338
11613
412
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2347376
11614
412
Kínai sárkányos teatartó edény, fedél nélkül Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 11 cm 2237327
11615
412
Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18,5 cm 2270986
11616
412
Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm 2278240
11617
412
Rosenthal szarvasos tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft