Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2568562
10024
412
3800
Barta István (1892-1976): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban. 38x38 cm 2539193
10025
412
cca 1900-1910 Basch Árpád (1873-1944): Hajtóvadászat, szecessziós könyvborító, linó, merített papír, jelzett a dúcon, 21x14 cm, teljes lap: 24x18 cm 2377930
10026
412
70000
Baska József (1935-2017): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm 2568398
10027
412
15000
Beregtói Tormássy Dezső (1881-1929): Hölgyek népviseletben (Olaszország?). Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli, sérült fakeretben. 34,5x48 cm 2570730
10028
412
Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm 2570867
10029
412
Biczó Tamás (?-): Lukasórai vázlatok. Vonat. Ceruza, papír, jelzett, 50x16 cm 2570868
10030
412
Biczó Tamás, vagy András: Kosztümtörténet 10 db, részben erotikus rajz, kettőhöz verses bemutató. Ceruza, papír, 15x21 cm 2570735
10031
412
Biczó Tamás (?-): Bokros táj. Ceruza, papír, jelzett, lapméret : 19,5×29,5 cm 2417655
10032
412
Biró Ferenc (1921-2001): Vár a Kárpátokban. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 69×54 cm / Ferenc, Biró (1921-2001): Castle in the Carpathians. Oil on wood fibre, signed, framed. 69×54 cm 2430800
10034
412
Bittorf jelzéssel: Nürnberg, Fleischbrücke. Rézkarc, papír. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 22×28,5 cm 2571472
10035
412
Bodnár Katalin (?-): Virágok. Plasztikus festett bőrkép, fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x30 cm 1721754
10036
412
Bodó Levente (1949-): Kalapos hölgyek. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft