Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2469033
10012
412
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24×29,5 cm 2518550
10013
412
36000
Bakányi Gyula (1955-): Anyaság. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60×80 cm 2450318
10014
412
14000
Baksa István (?-): Székesfehérvár, 1958. Olaj, karton, sérült. Fa keretben: 50x60 cm 2437270
10015
412
Bálint Endre (1914-1986): Félelem a késtől. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437276
10016
412
Bálint Endre (1914-1986): Álom a temetőről. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2546233
10017
412
32000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x41,5 cm 2546109
10018
412
28000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, tetején apró szakadás. 29,5x41,5 cm 2447863
10019
412
8500
Balogh Erzsébet (?-): Kiskunsági tanyák II. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 40x70 cm 2534275
10020
412
26000
Barabás Márton (1952 - ): Akadály,-Katamarán, 1998. 30/27. Litográfia, papír. Jelzett. 53x38 cm. Üvegezett sérült keretben. 2564109
10021
412
Bardócz Lajos (1885-?): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 40×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2063887
10022
412
Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm 2564231
10023
412
19000
Bárkay Imre (1930-2007): Női akt, 1958. Tempera, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben. 59×42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft