Különféle alkotók (Kovács Géza, Majoros Erzsébet, Fodor Terézia (stb.), össz. 10 grafika: Esztergomi részletek, csendéletek. Linó-és fametszetek, papír, mind jelzett és számozott. Esztergom főiskola tanítóképző 1976 feliratos mappában. Lapméret: 42x30 cm