Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2550245
10052
412
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép, 1987. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×10 cm 2568444
10053
412
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Korcsolyázók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 37,5x29,5 cm 2525900
10054
412
38000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm 2525740
10055
412
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes ház, 1977. Akvarell, karton, jelzett, 42,5x61 cm 2550239
10056
412
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 1987. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8×12 cm 2557696
10057
412
Cs. Kovács László (1929-2001): Ják, 1981. Tus, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, Lapon található egyik illusztráció körbevágva, hátoldalán Építők Lapja Szerkesztősége bélyegzőjével, 23,5×33 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2563098
10058
412
Csillag József (1894-1977): Aratás, színezett rézkarc, papír, üvegezett kopott fakeretben, jelzett 15x19,5cm 2501625
10059
412
50000
Csillag Orsolya (1969- ): Női akt. Olaj, vászon. 70x100cm, szép dekoratív fakeretben. 2567856
10060
412
34000
Csomor Katalin (1945-): Női akt. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült (felületi karcolásokkal). Dekoratív, sérült fa keretben. 60x80 cm 2546144
10061
412
Csóka Béla: Almát hámozó férfi. Olaj,vászon; szignált, léckeretben, 60x50 cm 2546167
10062
412
22000
Csóka Béla: Mediterrán táj. Olaj,vászon; szignált, sérült-kopott fakeretben, 80x65 cm 2378645
10063
412
28000
Csorba Simon László (1943-): Szita-Maszk a Malomban, illusztráció az Ember Tragédiájájoz. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft