Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567610
10101
412
Élesdy István (1912-1987): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. 36x56 cm. Dekoratív, üvegezett sérült fa keretben. 2571503
10102
412
Erős László (?-): Rozsdás ősz az Alföldön. Olaj, farost, jelezve balra lent, 32×39 cm 2568620
10103
412
F. Györffy Anna (1915-2006): 3 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm 2461748
10104
412
Fábián Irén, Csipes Antalné (1946-): Gesztusok (cím nélkül). Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 53x74,5 cm 2401512
10105
412
46000
Faragó Miklós (1947-): Gyümölcskosár. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben. 50x40 cm 2505533
10106
412
22000
Farkas György (1911 - 1995): Házak.
Olaj, papír, jelzett, apró szakadással. 30x42cm 2557650
10107
412
Farkas József (?-): Formák, 1970. Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 20×27 cm 2568540
10108
412
Farkasházy Miklós (1895-1964): Vitorlák. Linómetszet, papír, jelzett, 27x26 cm 2543521
10109
412
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szerelmesek. Linómetszet, papír, jelzett, 35x26 cm 2564519
10111
412
Fekete Zsolt (1964-): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán Tak-Art Galéria címkéjén feliratozott. 40×28 cm 2458416
10112
412
Ferenczy Kristóf(?-?): Alakzat (1991). Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb hibákkal, 21×30 cm 2478207
10113
412
Balogh László (1930-2002): Illusztráció, Rimbaud: Akasztottak bálja. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 26x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft