Öveges Kálmán: A mi hazánk. I. rész. A Magyar Királyság földrajza a magyar nép számára. Bp., 1910., Szent István-Társulat. Papírkötés, a borító, sérült, hiányos, és leszakadt, szétvált kötéssel, rossz állapotban.
3 db Erdély útikönyv cca 1940. Reich Milton Oszkár: Erdély utikönyv. Bp., 1912. Eggenberger. Officina Erdélyi városok. Sérült papírkötésben, Erdély brossura
Zürich und Undumgebung. Grieben Reiseführer Band 113. Berlin, 1937, Grieben-Verlag, 82 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Dr. Benkes Mihály (szerk.): Egyleti élet Pesterzsébeten. A s Pesterzsébet, 1996, Pesterzsébet Önkormányzata-Pesterzsébeti Múzeum-Erzsébeti Munkás Testedző Kör-Ipartestület. 263. p. Készült 1250 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, fém veretekkel.
3 db utazási könyv - Illustrierter Führer durch Venedig + Deutsche Ströme Rhein-Donau-Weser-Elbe-Oder-Weichsel in Schönen Bildern. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.