1956 Borsod-Abauj-Zemplén megye fontosabb statisztikai adatai. 1956. I. évfolyam. Miksolc, 1957., Központi Statisztikai Hivatal Borsod-Abauj-Zemplén Megyei Igazgatósága. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
Dusan Stankov-Mojes Anta-Marko Tamskovics-Marko Anisiv-Lazo Vukelic-Borivoje Radojcic: Bajmok monografija - monografia. Az egyik szerző, Mojzes Antal által DEDIKÁLT példány. Bajmok, 1979., Mesna Zajednica, 66 p. Fekete-fehér fotókkal. Szerb és magyar nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
1912 A Borsod-Miskolczi Közművelődési és Múzeum-Egyesület közművelődési osztályának jelentése az 1911/1912. idényről. Miskolc, 1912, Klein és Ludvig, 44 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval, foltos címlappal.
Borsod-Abaúj-Zemplén megye internacionalistái. (Életrajzi gyűjtemény.) Szerk.: Kovács Ernő. Miskolc, 1981., MSZMP Borsod m. Bizottsága Propaganda és Művelődési Osztálya Archívuma. Kiadói papírkötés, kézzel beírt életrajzi adatokkal.
Emődi Gyula: Emlékezés egy forradalmárra. (Münnich Ferenc kötődései Borsod-Abaúj-Zemplén megyéhez.) Miskolc, 1989., Münnich Ferenc Társaság Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szervezete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Szebik Imre-Várhegyi Miklós: A Miskolci Evangélikus Egyházközség története. 1783-1983. Kézirat gyanánt. Miskolc, 1983., Evangélikus Egyházközség. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 750 példányban.
Lajos Árpád: Nemesek és partiak Szuhafőn. Borsodi Kismonográfiák 8. köt. Miskolc, 1979., Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.