Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 208
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2499126
15085
405
Books: Travelling, Local History
Jávori Béla (szerk.): Kaposvár szobrai. Kaposvár, 1978, Kaposvári Városi Tanács. Fekete-fehér képekkel, többek közt Medgyessy Ferenc, Schaár Erzsébet, Matzon Frigyes, Bors István köztéri szobraival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. 2500651
15086
405
Horvátország. Zágráb, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2500170
15087
405
2 db könyv - Pápai Miklós: Budai-hegyek útikalauz. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapot + Móricz Béla: Szemes - Lelle - Boglár. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Balatoni Kurír egy lapja 2503280
15088
405
Sas Péter - Veress Ferenc: A Szamos-parti Athén. Kolozsvár, 2003, Művelődés. Kiadói papírkötés. 2502285
15089
405
Kubassek János: Zanzibártól a Stefánia-tóig. Teleki Sámuel nyomában. Bp., 1989, Bembo. Kiadói papírkötés 2501037
15090
405
Radványi Kálmán: Cserkészúton Spanyolföldön. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1931, Révai. 206+1 p. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben. 2481179
15091
405
Szurovy Géza-Máthé Lajos: Fények a Szaharában. Az egyik szerző, Szurovy Géza (1917-1999) által dedikált. Bp., 1984., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2482542
15092
405
Die Erbanung des Wiener Städtischen Gaswerkes. Im Auftrage des Herrn Bürgermeisters Dr. Karl Lueger berarbeitet. H.n., é.n. Német nyelven. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotóval illusztrálva. 4 db melléklettel (1 térkép, 3 építészeti tervrajz/alaprajz). Az 1901-ben, Bécsben kiadott kötet hasonmás kiadása. 2481171
15093
405
Vidos Dénes: Zalai olajos történetek. Zalaegerszeg, 1990., Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói papírkötés. 2499452
15094
405
Vladimír Adamec-Radek Roubal: Magas-Tátra. Turistavezető. Bratislava, 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel nélkül. 2501745
15095
405
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2503929
15096
405
Kegyes Csaba: Az én Szamosújvárom. Bp., 2021. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: