Zboray Ernő: Az örök nyár hazájában. (Feljegyzések Jáva szigetéről). A hat világrész. Utazások és felfedezések. XV. Bp., 1924, Világirodalom (Weiler és Társa), 240 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel és bélyegzővel.
Budapesti útmutató 1956. Összeállította: Király Elemér. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 540 p. + 1 kihajtható térkép. Kopott, sérült kiadói félvászon-kötés.
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1943], Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
A debreceni református kollégium és nagytemplom. Összeállította: Dr. Módis László. Bp., 1974, Református Zsinati Iroda sajtóosztálya. 79 p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Barna János, Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében. Bp., 1998, Heraldika Kiadó. 241+2 p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.