1934 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. VIII, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen. Egészvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé sérült borítóval
1935 Meghívó a Magyar Királyi Erzsébet Tudományegyetem tanácsának nyilvános ülésére, melyen Dr. Hóman Bálint (1885-1951) vallás- és közoktatásügyi minisztert a bölcsészettudományok tiszteletbeli doktorává avatták
1935-1938 Erdélyi Helikon 3 száma: VIII. évf. 10. sz., IX. évf. 3. sz., XI. évf. 9. sz. Szerk.: Kós Károly. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült, foltos gerinccel és borítóval, az egyik borító elvált a kötéstől.
1935 A nő kankó gyógyítása, különös tekintettel a "Bisteril" alkalmazására. Írta: Dr. Bobory Béla. Különlenyomat a Bőrgyógyászati, Urologiai és Venerologiai Szemle 1935. ápr. 4. számából. Bp., Egyesült kő-, könyvnyomda, könyv- és lapkiadó Rt., 4 p., hajtásnyommal