Nyomtatványok Tételek száma: 211
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2413069
14039
404
Printed Materials
A bajau ciszteri rendi kath gimnázium értesítője. 1910/11, 1911/12, 1912/13, 1914/15 tanévek. Baja, Kazal József. Kiadói papíkötésben 2457916
14040
404
Printed Materials
1911 Nagyváradi Főreáliskola meghívó 2494958
14041
404
Printed Materials
1912 Teozófia, a Magyar Teozófiai Társulat lapja I. év. 11. sz., 1912. nov. 1. Szerk.: dr. Rózsaffy Dezső. Bp., Károlyi György kő- és könyvnyomdája, 24 p. Szabadkőműves kiadvány, sérült, tűzött papírkötésben, kisebb szakadásokkal, ázásnyomokkal. 2493392
14042
404
Printed Materials
1914 Japán kalendárium, naptár, készítette: T. Hasegawa. Tokyo. 6x9 cm 2494431
14043
404
Printed Materials
cca 1915 Terézvárosi Casino táncrend kitöltve 2494768
14044
404
Printed Materials
1915 Vízügyi közlemények évfolyam bekötve. Sérült félvászon kötésben 2494306
14045
404
Printed Materials
1919 Az Egyesült Keresztény Nemzeti Liga kiáltványa és belépő nyilatkozata, burkoltan antiszemita tartalmú kiadvány. Bp., Kertész József, 4 p., sorszámmal, kitöltetlen, kissé foltos, szélein sérült 2435300
14046
404
Printed Materials
1919 Tárcanaptár, néhány ceruzás bejegyzéssel 2417965
14047
404
Printed Materials
cca 1920 Külmissziói gyermek könyvtár 8 db füzet 316264
14048
404
Printed Materials
cca 1920 Klein Antal irredenta, reklámos jegyzetfüzet / note-book 9x6 cm 2338395
14049
404
Printed Materials
cca 1920-1930 Das Hausungeziefer, seine Lebensweise und seine Vertilgung. Német nyelvű füzetecske. 2338403
14050
404
Printed Materials
cca 1920-1930 Erfindungen und Entdeckungen Motorwagen(Automobilen). Német nyelvű füzetecske. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft