cca 1900-1910 2 db régi Ferdinand von Reznicek (1869-1909) szecessziós illusztráció: München-Bozen. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az "Unter vier Augen" c. albumból, 26x19,5 cm, üvegezett fa keretben + Fandango. Színes nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 26,5x20,5 cm
1908 A Budapesti Árú- és Értéktőzsde szabadságtéri palotája építésének története és az épület műszaki leírása. Bp., 1908, "Patria" Irodalmi Vállalat. Haránt alakú, zsinórfűzött, szecessziós díszítésű kiadvány, fekete-fehér képekkel illusztrálva, néhány lapon kisebb szakadással, 34,5x24,5 cm
cca 1910 Vegyes Tátrai helyszíneket ábrázoló nyomtatvány, 4 db: Szász Emil: Fehértavi csúcs a Kopahegyről télen; Csepcsányi Tibor: Zöldtavi völgy, Kregeczy Tibold: Kistarpataki völgy télen, Schmidt Nándor: Fecsketorony a Nagypapirusz völggyel, 11,5x18 cm és 11,5x20 cm közötti méretben