1930 Magyar Szemle. Próbakötet. Bp., Magyar Szemle. Papírkötésben, kissé kopott, szakadt borítóval, egy kijáró lappal. Eltérő terjedelmű különnyomatok egy kötetbe szerkesztve.
1930-1934 Erdélyi Helikon 4 száma: III. évf. 1. sz., VII. évf. 3., 5., 8. sz. Szerk.: Kuncz Aladár, Kós Károly. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült, foltos gerinccel és borítóval.
cca 1930-1940 Voinovich Géza: Magyar Passio című, a Szegedi Szabadtéri Játékok keretében bemutatott előadásról készített képalbum, Áldor Dezső 12 db fotójáról készített fénynyomattal. Tolnai Nyomdai Műintézet, kissé sérült borítóval, színháztörténeti és vallási emlék