1956-os újság, 3 db: Magyar Függetlenség. I. évf. 4. sz., 1956. nov. 1. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja, 4 oldal, a forradalom híreivel, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadással, két apró folttal máskülönben jó állapotban + Irodalmi Újság, Magyar Írók Lapja, 1956 nov. 2, VII. évf. 43. sz., többek közt Németh László, Tamási Áron, Déry Tibor írásaival és Kassák Lajos, Illyés Gyula verseivel, címlap jobb alsó sarkában kisebb folttal + Népakarat, 1956 nov. 3., I. évf. 3. sz., 8 szt. oldal, a forradalom híreivel, hajtásnyommal, lapszéli kisebb sérülésekkel
1956 Ludas Matyi 27 lapszáma, többek közt Kassowitz Félix, Kaján Tibor, Sándor Károly, Toncz Tibor, Szűr-Szabó József karikatúráival; vegyes, részben rossz állapotban