Nyomtatványok Tételek száma: 211
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2360310
14160
404
Printed Materials
1974 Zenta (Senta), Jugoszlávia, "véradás életmentés" meghívó, postázott levelezőlap, színes fa- vagy linóleummetszetű illusztrációval, jelzés nélkül, lap teteje vékony kartonra kasírozva, 14,5x10 cm 2495805
14161
404
Printed Materials
1977 Budapest, a főváros folyóirata teljes XV. évfolyama egybekötve, 1977. jan.-dec., szerk.: Mesterházi Lajos, gazdag képanyaggal illusztrálva, helyenként kissé sérült lapszélekkel, egy lapon hiánnyal, félvászon-kötésben 2492552
14162
404
Printed Materials
1979 Amit a horgásznak tudnia kell MOHOSZ kiadvány 2470107
14163
404
Printed Materials
cca 1980 El Greco (1541-1614): Orgaz gróf temetése. Nyomat, papír, vászonra kasírozva. 57x46,5 cm 2409379
14164
404
Printed Materials
cca 1980 2 csomag Madonna levélpapír, karton tokban 2411802
14165
404
Printed Materials
cca 1980 Ék Erzsébet jelmeztervező munkáiból összeállított portfolió. 19 db fotóval és kézzel írt megjegyzésekkel 2497085
14166
404
Printed Materials
cca 1980 Holló László festményeinek reprodukciójával díszített öröknaptár. 20x30 cm 2495340
14167
404
Printed Materials
cca 1980 United Airlines légitársaság repülőgépeinek ülésrendjét ismertető képes prospektus, angol nyelven 2470083
14168
404
2200
Printed Materials
cca 1980/81 2 db Picasso nyomat: El loco és La Minotauromaquia. SPADEM Paris kiadása, lap széle kissé sérült, 65x27 és 40x56 cm 2494527
14169
404
Printed Materials
1981-86 2 db BÁV képaukció katalógus leütési árakkal 2495026
14170
404
Printed Materials
1989 Erdélyi Tudósítás 2 száma: I. évf. 5. és 6. sz., 1989. nov.-dec., fekete-fehér fotókkal, 16+16 p. 2462267
14171
404
Printed Materials
1983 Szabó Zsuzsanna: A gimnáziumi matematika tanítás vizsgálata. Szakdolgozat Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft