800 Ft
1977 Budapest, a főváros folyóirata teljes XV. évfolyama egybekötve, 1977. jan.-dec., szerk.: Mesterházi Lajos, gazdag képanyaggal illusztrálva, helyenként kissé sérült lapszélekkel, egy lapon hiánnyal, félvászon-kötésben