Nyomtatványok

Tételek száma: 211

1983 Retró zsebnaptár akt leporellóval, műbőr tokban, újszerű állapot
14172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Puskás Ferenccel és az Aranycsapattal kapcsolatos tétel: Moldova György: A Puskás-ügy (Bp., 1984, Magvető, kissé sérült borítóval) + 2 db Puskás Ferenc (1927-2006) halálának alkalmából kiadott emléklap + 3 db későbbi nagyítás az Aranycsapatról készült korabeli fotóról + 4 db az Aranycsapat tagjainak találkozójáról készült fotó (Raduly József, Buzánszky Jenő, Grosics Gyula), hátoldalukon feliratozva
14173.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1984 Helényi Tibor (1946-2014): A Jedi visszatér (A Csillagok háborúja VI.) illusztrációjával díszített órarend szép állapotban 25x17 cm
14174.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1985 Trabant 601 üzemeltetési útmutatója
14175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1985 The A-team hologramos matrica, bontatlan csomagolásban
14176.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1985 Trabant 601-es gépkocsi javítási könyvének korabeli másolata. Egészvászon kötésben.
14177.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Barta Gábor: Erdély. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval. + Székely Himnusz, merített papír, falra akasztható, 29x21 cm
14178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1990 Beatrice koncert plakát KEK. Hajtva 41x29 cm
14179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1991 Őshonosság, a Magyar Adorján Baráti Kör időszaki tájékoztatója, tűzött papírkötés, 18 p.
14180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1992 A Térképvilág c. újság 4 példánya
14181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1992 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár, Ganz Gépgyár Bp. részére. Hiányos, december hónap hiányzik. Néhány dátum felett tollas jelöléssel. 43x43 cm
14182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1994 Egypt in Hungarian Pictures - Selection from the Litographs of Iván Forray and Károly Lajos Libay (1842-1860). Vác, 1994, Nalors Ltd. [Nalors Grafika Kft.] Címlap + 7 szöveges lap (bevezető 3 nyelven) + 20 lap reprint nyomat. Bajkay Éva művészettörténész bevezető szövegével, arab, angol és magyar nyelven. A képek angol és arab nyelven feliratozva. Lapméret: 50×35 cm. Kiadói mappa (?) nélkül, jó állapotban.
14183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft