1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000025/1934-Magyarorszag-evkonyve-1934-Szerk-Bery-Laszlo-Kun-Andor-Bp-1934-Stadium-443-p~II2492324
2492324
14076
404
3200
Printed Materials
Kikiáltási ár:
3 200 Ft 8,65 EUR , 9,41 USD
Leírás: 1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
: pelikán_kristóf