3 000 Ft
1935-1938 Erdélyi Helikon 3 száma: VIII. évf. 10. sz., IX. évf. 3. sz., XI. évf. 9. sz. Szerk.: Kós Károly. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült, foltos gerinccel és borítóval, az egyik borító elvált a kötéstől.