Nyomtatványok

Tételek száma: 211

cca 1800 Andenken an die Mission, német nyelvű katolikus nyomtatvány, J. Schmid Linz nyomása, 4 sztl oldal, sérült, kissé foltos,
14015.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,64
4,74
1851 Ofen, Kundmachung, K. K. Finanz-Landes-Direktion für Ungarn / Buda, a cs. és kir. országos pénzügyigazgatóság hirdetménye dohánytermékekre vonatkozó adók tárgyában, német nyelven
14016.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,04
18,42
1852 Tőszer János, alias Bunkó volt honvéd, mátrai rabló német nyelvű rögtön bírósági ítéletének hirdetménye 25x42 cm
14017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,89
13,16
1858 A Vasárnapi Újság, V. évf., 17-23. lapszáma egybekötve, Jókai Mór: A magyar Tempevölgy c. regényes tájleírásánák részleteinek első közlésével, több balatoni metszet illusztrációval, lapszéli sérülésekkel
14018.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,55
52,63
1881 Szabolcsmegyei Közlöny Nyírvidéki Értesítője IX. évfolyam 13. szám
14019.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,34
11,58
1886 A Zöldtavi völgy a Tátrában. Divald K. metszete alapján. 28x22 cm Hajtva
14020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,73
7,89
cca 1890 Erzsébet királyné, Sisi nagy méretű fénnyomatú portréja. 26x34 cm
14021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,73
7,89
13
14022.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,20
23,68
1890 Természettudományi közlöny két füzete
14023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,58
2,63
1890-1913 Országos Középiskolai Tanáregyesületi Közlöny 5 évfolyama:  XXIV. évf. 1890-91, 1-11. sz., Szerk.: Volf György, 4+ 616 p.+1 t. ;  XLIII. évf. 1909-1910., 1-41. sz., Szerk.:Lévay Ede, VIII+783+1 p.; XLIV. évf. 1910-1911., 1-46. sz., Szerk. Lévay Ede, VIII+1071+1 p.; XLV. évf. 1911-1912.,1-43 sz., Szerk.: Lévay Ede, VIII p.+1 t.+1-992 p.; XLVI. évf., 1912-1913, 1-20. sz, Szerk.: Lévay Ede, VIII+1010+1 p. Bp. ,Az Egyesület Kiadása. Korabeli egységes átkötött félvászon-kötések, az XXIV. évfolyam kötetében ceruzás aláhúzásokkal. + Tanárok Özvegyeit és Árváit Segítő Országos Egyesület alapszabályai, szakadt, 8 p.
14024.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,46
15,79
1891 Közírás és díszírási minták mindennemű középfokú iskola számára és magánhasználatra, vágott szélek, 19p
14025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,09
3,16
cca 1895 Aquincum romjai és Aquincum térképe, Bp., Pallas, 24x30 cm és 24x15 cm
14026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.