6 000 Ft
1890-1913 Országos Középiskolai Tanáregyesületi Közlöny 5 évfolyama: XXIV. évf. 1890-91, 1-11. sz., Szerk.: Volf György, 4+ 616 p.+1 t. ; XLIII. évf. 1909-1910., 1-41. sz., Szerk.:Lévay Ede, VIII+783+1 p.; XLIV. évf. 1910-1911., 1-46. sz., Szerk. Lévay Ede, VIII+1071+1 p.; XLV. évf. 1911-1912.,1-43 sz., Szerk.: Lévay Ede, VIII p.+1 t.+1-992 p.; XLVI. évf., 1912-1913, 1-20. sz, Szerk.: Lévay Ede, VIII+1010+1 p. Bp. ,Az Egyesület Kiadása. Korabeli egységes átkötött félvászon-kötések, az XXIV. évfolyam kötetében ceruzás aláhúzásokkal. + Tanárok Özvegyeit és Árváit Segítő Országos Egyesület alapszabályai, szakadt, 8 p.