Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2448126
10012
404
8500
B. Hajdú László (1926-1998): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 26×18 cm 2474631
10013
404
B. Hajdú László (1926-1998): Női portré, 1975. Vegyes technika, papír, jelzett. 33×23,5 cm 2448120
10014
404
14000
B. Hajdú László (1926-1998): Balatonvilágos. Vegyes technika, papír, jelzett. 13×18 cm 2437263
10015
404
Bálint Endre (1914-1986): Ruth és Noémi - Szodoma és Gomorra. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437204
10016
404
Bálint Endre (1914-1986): Egy csecsemő halálára. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437260
10017
404
Bálint Endre (1914-1986): Gyontatószék. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2495488
10018
404
28000
Balogh István Péter (1950-): Ifjú pár. Akril, farost, jelzett, fa keretben, 50×50 cm 2493321
10019
404
Banga Ferenc (1947- ): Szélkiáltó, 1995. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat, 14×7,5 cm 2474285
10020
404
Baranyai Ferenc (?-): Lovaskocsi, 1948. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 21×30 cm 2494170
10021
404
Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm 2318477
10022
404
Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm 2285703
10023
404
Bata Erzsébet (?-): Romfal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60,5×69,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft