Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2495231
10540
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Patakparton. Olaj, karton, sarkaiban kissé sérült. Fa keretben, 30,5x40 cm 2495145
10541
404
Jelzés nélkül: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 25,5x31,5 cm 2474309
10542
404
Jelzés nélkül: Gesztusok. Olaj, farost. 40×50 cm 2472263
10543
404
cca 1900 Szent Perpetua, fametszet, paszpartuban, 24×15 cm 2404357
10544
404
Jelzés nélkül: Jelenet. Linó, papír, paszpartuban, 14×26 cm 2410172
10545
404
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akvarell, papír. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 37x25 cm 2289004
10546
404
Jelzés nélkül: Női akt. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 35×17 cm 2424366
10547
404
Jelzés nélkül, ismeretlen festő alkotása: Libapásztorlány. Olaj, vászon. 25x39,5 cm 2426221
10548
404
Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 50x40 cm 2426219
10549
404
8500
Jelzés nélkül: Lány macskával. Olaj, vászon. Sérült (lyukas). Dekoratív, sérült keretben. 59x46 cm 2461193
10550
404
Jelzés nélkül: Akt. Pasztell, papír. 35x26 cm Üvegezett keretben 2458503
10551
404
Jelzés nélkül: Tájkép (3db)
Akvarell, papír, 21x28, 29x21, 30x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft