Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492075
10468
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rafael RAB 85 jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír. 48,5×31,5 cm 2472267
10469
404
R. É. jelzéssel: Színes táj. Olaj, vászon, 60×50 cm 2426636
10470
404
RT jelzéssel: Anonymus. Akril, papír, felcsavarva, 40×30 cm 2382167
10471
404
3200
Safi (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 60×45 cm 2493381
10472
404
19000
Scheiber H jelzéssel: Hölgy gavallérral. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 60,5x56 cm 2470781
10473
404
Schönberger jelzéssel: Beszélgetők. Akvarell, karton. Kissé kopott fa keretben. 69x49 cm 2487428
10474
404
Serafimov jelzéssel: Armageddon II. Vegyes technika, vászon. 59x48 cm 2487427
10475
404
Serafimov jelzéssel: Armageddon I. Vegyes technika, vászon. 59x48 cm 2492570
10476
404
S.J. 931 jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 51×39,5 cm 2495081
10477
404
Süttö S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 60x80 cm Keretben. 2448528
10478
404
Szalay jelzéssel: Malom a tanya mellett. Lavírozott tus, papír, jelzett. 18,5x30,5 cm 2424661
10479
404
Szántó Piroska (1913-1998): Madár. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 23×13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft