Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497302
10528
404
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Kertkapu. Olaj, karton. Régi, sérült fa keretben. 23,5x14 cm 2497312
10529
404
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Régi, sérült fa keretben. 34x24 cm 2151792
10530
404
Olvashatatlan jelzéssel: Férfii arckép (hátoldalán tanulmányok). Olaj, papír, sérült, 63x48 cm 2430876
10531
404
Olvashatatlan (kopott) jelzéssel: Ülő alakok. Szén, papír, sérült. Kartonra kasírozva. 48x64 cm 2495403
10532
404
László Gyula (1910-1998): Kanyargós út. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 17x31 cm. 2493343
10533
404
Azonosítatlan jelzéssel: Férfi portré. Pasztell papír. 48x50 cm 2409763
10534
404
Olvashatatlan jelzéssel: Nappali és éjjeli táj. Olaj, karton. 25,5x19,5 cm és 24,5x19,5 cm 2469036
10535
404
Azonosítatlan jelzéssel: Rakpart. Akvarell, papír. kartonon 19x13 cm 2385210
10536
404
Jelzés nélkül: Bologna látképe. Rézkarc, papír. 7,5x17 cm 2495274
10537
404
Josephine császárné. Miniatúra. Akvarell, karton. ÜVegezett keretben. d: 5 cm 2411961
10538
404
Jelzés nélkül: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41x28 cm 2457432
10539
404
Ismeretlen festő: Gémeskút.
Olaj, farost. Jelzés nélkül, 35x34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft