Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492449
10576
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Jézus Krisztus halotti szent arca arca a turini lepel nyomán. Üvegezett fa képkeretben, 41×29 cm 2492134
10577
404
Jelzés nélkül: Rabbi. Szén, papír, üvegezett fa keretben, 49x41 cm 2491970
10578
404
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, papír. 38×29 cm 2496671
10579
404
Jelzés nélkül: Népi ornamentika. Olaj, falemez. HCs monogrammal. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. 32,5x39,5 cm 2495963
10580
404
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 31x23 cm 2151762
10581
404
Jelzés nélkül: Női akt tanulmány. Vegyes technika, papír, sérült, 50x32,5 cm 2151774
10582
404
Jelzés nélkül: Férfi arckép. Szén, papír, sérült, 41,5x29,5 cm 2151769
10583
404
Jelzés nélkül: Férfi portré. Pasztell, karton, 40x30 cm 2151761
10584
404
Jelzés nélkül: Férfi portré (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír, 50x34,5 cm 2151771
10585
404
Jelzés nélkül: Arckép. Szén, papír, 41,5x29,5 cm 2151763
10586
404
Jelzés nélkül: Arckép tanulmány. Vegyes technika, papír, 40x30 cm 1570948
10587
404
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft