Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2476492
11129
403
100000
Herendi Viktória mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2484665
11130
403
40000
Herendi porcelán fehér mázas Pho kutya, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2480003
11131
403
38000
Herendi Viktória mintás három ágú gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (gyertyaviasz nyomok találhatóak rajta). m: 23 cm 2479914
11132
403
Herendi Viktória mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2481123
11133
403
Herendi Viktória mintás vázácska, kézzel festett, jelzett, sérült. m: 13 cm 2476812
11134
403
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, kopott. m: 6,5 cm 2481394
11135
403
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11x9 cm 2481668
11136
403
Herendi, Óherendi Viktória mintás porcelán nyelű kés. Rajzos jelzéssel, kézzel festett, kopásokkal 21,5 cm 2483005
11137
403
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, restaurált, m: 11,5 cm + Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×8,5 cm 2445076
11138
403
Herendi Indiai kosár mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 23 cm, m: 8 cm 2480913
11139
403
Herendi indiai kosár mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 11 cm 2480915
11140
403
Herendi Apponyi purpur mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft