Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442034
11371
399
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, sérült, m: 18,5 cm 2441993
11372
399
Zsolnay labdázó kisfiú, festetlen mázas porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, vaspöttyökkel m: 13 cm 2441996
11373
399
Zsolnay porcelán őzikék, festett, jelzett, restaurált. m: 6 cm 2441588
11374
399
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm 2441572
11375
399
Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm 2441541
11376
399
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2441560
11377
399
Zsolnay virágmintás porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2441182
11378
399
Zsolnay lapostányér 6 db cobalt-arany díszítéssel, kopott. d: 24cm 2440971
11379
399
8 darabos Zsolnay cobalt és arany díszítésű porcelán együttes, 4 db csésze d: 9,5 cm, 4 db süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott. 2440977
11380
399
5 db Zsolnay süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott. 2441065
11382
399
Zsolnay porcelán húsos tál (lepattanással), só- és borstartó, jelzettek, kisebb kopásokkal 2445007
11383
399
Zsolnay Kékes hotelt ábrázoló mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan d: 5,5 cm, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft