Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2398342
11299
399
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm 2398350
11300
399
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal d: 11,5 cm 2411111
11301
399
Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2441042
11302
399
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2433647
11303
399
Herendi Viktória mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x17 cm 2411112
11304
399
Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm 2416813
11305
399
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2390111
11306
399
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2420844
11307
399
6500
Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm 2363558
11308
399
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm 2433207
11309
399
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan d: 12 cm 2405989
11310
399
Herendi rózsás bonbonniere. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan d: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft