Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2413833
11287
399
Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm 2435507
11288
399
Herendi Óherendi asztali lámpa pár Pekingi Páva mintával. kézzel festett, jelzett, mindkettő törött, ragasztott, vezeték levágva, burával. lámpatest m: 18 cm, lámpa magasság 46 cm 2435597
11289
399
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm / Hand painted porcelain 2433146
11290
399
Herendi Waldstein mintás kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm 2435633
11291
399
Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1940), ritka, m:12,5 cm, d:14,5 cm 2435740
11292
399
Óherendi jelzéssel Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 18,5x17 cm 2433194
11293
399
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2424823
11294
399
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2433206
11295
399
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2433191
11296
399
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2405966
11297
399
Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, csúnyán javított arany festéssel d: 11,5 cm 2390108
11298
399
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft