Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2434096
11263
399
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, hibátlan, jelzett, m: 17 cm 2445056
11264
399
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával, m:14 cm, h:17 cm 2441496
11265
399
Herendi kínai kisfiú figura. Jelzett és apró kopásokkal, konty szépen restaurált. m: 8 cm 2441823
11266
399
Herendi Rothschild mintás csésze 4 db, kézzel festett, jelzett, egyiken apró csorba, alj nélkül, m: 4,5 cm, d: 6,5 cm 2445064
11267
399
Herendi Viktória mintás, dombornyomott, leveles kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett,hibátlan. 13x10 cm 2438926
11268
399
15000
Herendi lovát fékező csikós legény, kézzel festett, jelzett, sérült: ló füle, m: 20 cm, h: 19 cm 2385957
11269
399
13000
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2386088
11270
399
13000
Herendi áttört csipkebogyó mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm 2381183
11271
399
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern 13,5x9 cm 2433409
11272
399
Herendi virág mintás süteményes tányérok 6 db Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:20,5 cm 2433565
11273
399
Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2433179
11274
399
14000
Herendi csipkebogyó mintás illatmécses tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft