Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2445076
11250
399
Herendi Indiai kosár mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 23 cm, m: 8 cm 2405680
11251
399
Herendi porcelán süteményes készlet 6 személyes, fehér mázas, formába nyomott jelzéssel, hibátlan. 2406003
11252
399
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2411107
11253
399
22000
Herendi virág mintás hat személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2386132
11255
399
15000
Herendi csipkebogyó mintás, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 28 cm 2390145
11256
399
13000
Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm 2406427
11257
399
Herendi, Óherendi porcelán tapper virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x6,5x6,5 cm 2433405
11258
399
Herendi virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 33x23 cm 2433518
11259
399
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett (125. jubileum), pipán lepattanás m: 29,5 cm 2420855
11260
399
19000
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm 2440340
11261
399
Óherendi ragutál, porcelán, kézzel festett virágminták, plasztikus rózsákkal díszítve. Rózsákon apró csorbák. Jelzett d: 21cm 2437781
11262
399
15000
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft