Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433218
11323
399
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan 2433225
11324
399
Herendi tulipán (BT) mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x19 cm 2440389
11325
399
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal. 9,5x7 cm 2441944
11326
399
Herendi Viktória mintás, tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2433214
11327
399
4200
Herendi virág mintás gyufatartó és csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 cm 2441504
11328
399
Óherendi kézzel festett virágokkal díszített jelzett porcelán bonbonier, Sérült! /
Handpainted Old Herend chinaware bonbonier m:9,5cm d: 9,5 cm 2440396
11329
399
Herendi porcelán rózsaszín rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm 2435666
11330
399
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm 2435659
11331
399
Herendi Viktória mintás cukorcsésze, hibátlan, apró kopás, jelzett. m:10,5x8x3,4 2435389
11332
399
Herendi Viktória mintás nagy méretű gyertyatartó. Két részből áll. Alsó rész hibátlan (29 cm). Felső rész törött. 2274660
11333
399
Herendi piros virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, repedéssel, kopásokkal, d: 8,5 cm 2433498
11334
399
Herendi Waldstein mintás csikknyomó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft