5 db Zsolnay süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/5-db-Zsolnay-sutemenyes-tanyer-d-18-5-cm-Jelzett-Koranak-megfelelo-allapotban-kopott~II2440977
2440977
11380
399
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: 5 db Zsolnay süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott.
: nagy_andras