Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2444990
11384
399
6 db Zsolnay háború előtti, színes teás csésze, aljakkal. Jelzett, kevés kopással. 2417002
11385
399
Zsolnay porcelán mélytányér, 6 db, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2408857
11386
399
Zsolnay tálka, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzett, javított sérüléssel, m: 6 cm, d: 9,5 cm 2316711
11387
399
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó búsuló juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm 2422004
11388
399
Zsolnay tálka. Kézzzel festett, jelzett,hibátlan d: 12 cm 2422374
11389
399
Zsolnay pirogránit korsó, jelzett (Fürtös György), mázrepedésekkel, m: 16 cm, d: 9 cm, kb. 0,7 l 2356990
11390
399
Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, tisztításra szorul, m: 11,5 cm 2421891
11391
399
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett. 2413348
11392
399
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2391716
11393
399
30000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2415521
11394
399
5500
6 db Zsolnay teás csésze alátét + cukordoboz + tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2386384
11395
399
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft