Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382113
11528
399
500
Aquincum porcelán szív alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 6,5 cm 2435356
11529
399
Aquincum porcelán váza virág mintával. Matricás, jelzett, alján Budapest Hilton felirattal, apró mázhibákkal, m: 9,5 cm 2420940
11530
399
Ceramis Sfantu Gheorghe (Sepsiszentgyörgy) porcelán gyertyatartó, plasztikusan rózsákkal díszített, 3 gyertyára kialakítva, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2416912
11531
399
Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm 2417568
11532
399
Kék, arany, fácán mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2428719
11533
399
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan 21 cm 2428699
11534
399
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Lantos, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan m: 19 cm 2433171
11535
399
Csehszlovák hagyma mintás porcelán fali dísz, vágódeszka, máz alatti kék festéssel. 27x16 cm 2433231
11536
399
Daru madaras kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 19 cm 2420213
11537
399
Kínai váza. Kézzel festett, jelzett ,hibátlan. 15,5 cm 2433391
11538
399
USTA aranyozott gazdagon díszített porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással 2433367
11539
399
3 db Viktória mintás sérült porcelán tárgy: falióra ragasztott. d: 29 cm, váza ragasztott : m:25 cm, fonott tálka hiányos: d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft