Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2422029
11516
399
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm 2237273
11517
399
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm 2401549
11518
399
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2386782
11519
399
Alt Wien antik jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal. d: 8,5 cm, m: 6,5 cm 2433658
11520
399
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan. , m: 22 cm 2442019
11521
399
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró vaspötty és kopás. , m: 22 cm 2420865
11522
399
Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 11 cm 2441985
11523
399
Aquincum porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6,5x4 cm 2442012
11524
399
Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2442310
11525
399
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2109934
11526
399
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2441946
11527
399
Aquincum fürdőző akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft