Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2432865
11588
399
2 db teáscsésze gésa jelenettel, egyik belsejében litofán gésa fej, porcelán, kontúrmatrica kézzel színezve, apró kopásnyomokkal, japán, egyik jelzett. 2432877
11589
399
Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz.
m: 7,5 és 7 cm 2433082
11590
399
2 db Altwasser porcelán tányér, német,matrica, mázrepedt, kopott, jelzett d: 17 cm 2433088
11591
399
6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm 2434107
11592
399
3400
Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, apró csorba. m: 11cm 2435562
11593
399
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm 2435607
11594
399
Porcelán egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d: 19 cm, m: 7 cm 2435612
11595
399
3800
Zsolnay virágmintás 6 személyes mokkás készlet kávéskanna hiányzik. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2435620
11596
399
2 db jelzett aranyozott, matricás porcelán csésze aljával, hibátlan. 2435640
11597
399
Süteményes porcelán tányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, 7 db, d: 17,5 cm 2436216
11598
399
Haját mosó női akt, porcelán, jelzés nélkül, hibátla, gyári vaspöttyökkel. m: 32 cm 2436924
11599
399
4800
Oscar Schlegelmilch porcelán asztalközép, kézzel festett és aranyozott.Kopott. Jelzett. d: 26 cm, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft