2 db jelzett aranyozott, matricás porcelán csésze aljával, hibátlan. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-jelzett-aranyozott-matricas-porcelan-csesze-aljaval-hibatlan~II2435620
2435620
11596
399
Leírás: 2 db jelzett aranyozott, matricás porcelán csésze aljával, hibátlan.
: pelikán_kristóf