Porcelán Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411452
11456
399
Hollóházi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm 2387670
11457
399
Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm 2382931
11458
399
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm 2382926
11459
399
Hollóházi porcelán tojás alakú ékszertartó fedéllel, matricás, jelzett, hibátlan, mázhibával, h: 14 cm, m: 8,5 cm 2433392
11460
399
30000
Hollóházi Erika mintás mokkás készlet 6 személyes, komplett, + hozzá váza + leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 2433594
11461
399
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2433656
11462
399
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2433221
11463
399
Hollóházi porcelán ékszeres ládika. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7x4 cm 2445199
11464
399
Hollóházi porcelán KÉV Metró hamutál, kopásnyomokkal, 13×7,5×3 cm 2439236
11465
399
Hollóházi, Országos Közlekedésbiztonsági Tanács emlék fali plakettje, kézzel festett porcelán, díszdobozában. Jelzett, hibátlan doboz méret: 17x17x4cm , plakett d: 10cm 2420925
11466
399
4200
Hollóházi hölgy kottával porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal és apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2411115
11467
399
24000
Rosenthal Versace Barocco porcelán hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x13 cm, Eredeti, hibátlan dobozával Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft