Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 38

Tibeti cserép istenség amulet. Kézzel festett, fém keretben, nyakba akasztható. 4,5x3,5 cm
11476.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
11477.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tibeti Buddhista szimbólum. Aranyozott fém dombormű 7x10 cm
11478.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szecessziós jardinier üvegbetéttel. Ezüstözött alpakka, fülekkel, csiszolt peremmel. 42x16 cm
11479.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Tibeti miniatűr szentkép hátoldalán jelzett, üvegezett keretben. 11x13 cm
11480.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Antik, ezüstözött alpakka hordozható szappantartó. üveg betéttel. Hibátlan. 8x4 cm
11481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11482.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kínai jáde kettős pecsétnyomó / Chinese Jade seal maker 9 cm
11483.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Szarukürt, ezüst (Ag) díszítéssel, jelzett, h: 24 cm
11484.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
Zsemlye Ildikó (1969-): Vonat, bronz, jelzett, 15×10 cm
11485.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Cartier Stylo Bille Must II. aranyozott golyóstoll eredeti dobozában, leírással, tanúsítvánnyal. Hibátlan állapotban mind.
11486.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm
11487.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft